Cīņas vīriešu Virslīgā atsākas ar "RTU/Inspecta" uzvaru

13.12.2012

Šodien pēc garāka pārtraukuma, kas bija saistīts ar izlases startu pasaules čempionātā florbolā Šveicē, atsākās spēles Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā. "RTU/Inspecta" viesos ar 10:6 apspēlēja "Ķekavas Bulldogus", uzvarētāju labā 6 (2+4) punktus guva Atis Blinds.

Rīdzinieki ātri vien un ļoti labi iejutās Ķekavas sporta namā, jau pirmā perioda laikā izvirzoties vadībā ar 4:0. Otrā perioda sākumā pirmos vārtus "Ķekavas Bulldogu" labā guva Henrijs Uzraugs (1:4), spēle izlīdzinājās un otrā trešdaļas rezultāts bija neizšķirts – 4:4. Kopumā vadībā ar 8:4 atradās viesi. Arī pēdējais periods noslēdzās neizšķirti (2:2), bet pirmās trešdaļas laikā iegūtais četru vārtu handikaps uzvaru ar 10:6 ļāva svinēt rīdziniekiem

Uzvarētāju rindās gluži vai neapturams bija Atis Blinds, kura kontā 6 (2+4) punkti. Labākā spēlētāja gods triju vārtu autoram Jānim Levanoviča, "hat-trick" arī Kristiana Lisovska kontā. Ķekaviešu sastāvā par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Atis Upenieks, kurš atvairīja 29 no 39 pretinieku metieniem, bet rezultatīvākie bija Henrijs Uzraugs ar 4 (3+1) un Oskars Eglītis ar 3 (2+1) punktiem. "RTU/Inspecta" pēc šī panākuma turnīra tabulā pakāpās uz 3.vietu.

Lai arī "RTU/Inspecta" uzvarēja, rīdzinieku līderis Atis Blinds neslēpa, ka viņa komanda ar savu sniegumu nav apmierināta. Kā vienu no iemesliem savai nepārliecinošajai spēlei Blinds minēja nevienmērīgo kalendāru, kura dēļ "RTU/Inspecta" florbolisti nevarot ieiet ritmā, šovakar sevišķi slikti ticis nospēlēts aizsardzībā. Protams, arī ķekavieši šīsdienas mačā darīja ko varēja, nospēlēja ļoti agresīvi un par savu sniegumu ir pelnījuši uzslavu. Rīgas komandai izdevies uzvarēt, pateicoties savam meistarības līmenim, kas tomēr ir augstāks, kā arī lieliskam skaitliskā vairākuma realizācijas procentam.